Hakkımızda


Yayalar Mah. Ankara Cad. No:125/1/7 İSTANBUL adresinde mukim KGM Turizm Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. ait olan www.faturamiodesene.com sitesi 6493 no’lu kanunun ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemlerinin faaliyetleri hakkında yönetmeliğin 13. maddesinin birinci fıkrasında yer alan kuruluş ödeme hizmetlerini temsilci aracılığıyla yürütebilir. Kuruluş ile temsilci arasındaki sözleşme yazılı olarak düzenlenir hükmü uyarınca temsilcilik sözleşmemiz doğrudan TC Merkez Bankası tarafından lisans verilmiş olan elektronik ödeme kuruluşları ile hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir.

 Ödemek istediğini kurumlara ait faturalarınızı hızlı ve etkili bir şekilde ödemeyebilmeniz için kurmuş olduğumuz altyapıyla 2022 yılından itibaren sizlere hizmet vermekteyiz. Bu süreçte kredi ve banka kartlarınızla yapmış olduğunuz ödemelerde kart güvenliğiniz ön planda tutularak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) güvenlik politikaları çerçevesinde kart bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır.


"Kgm Turizm Danışmanlık, hayatınızı kolaylaştırmak adına Türkiye'deki bireyler ve işletmeler için öncü bir fatura ödeme hizmeti sunmaktadır. Farklı alanlarda pek çok fatura ödeme işlemi için güvenli ve hızlı bir platform sunuyoruz; bu alanlar elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon, internet ve televizyon faturalarını kapsamaktadır.

Kgm Turizm Danışmanlık olarak, zamanın değerini anlıyor ve müşterilerimize en basit ve verimli şekilde faturalarını ödeme imkanı sağlamak istiyoruz. Ödeme yapılacak faturanın sorgulanmasından, ödemenin tamamlanmasına kadar olan süreci hızlandırıyor, böylece sizin daha önemli işlerinize odaklanabilmeniz için zaman kazanmanızı sağlıyoruz.

Faturalarınızı ödemek için en güvenli ve en hızlı yöntem olan hizmetlerimizi keşfedin. Kgm Turizm Danışmanlık, fatura ödemelerinizi tek bir platformda toplamanıza ve yönetmenize yardımcı olurken, sizi gereksiz bela ve karmaşadan kurtarır. Bizimle birlikte, fatura ödeme işlemleriniz sadece birkaç tıklama ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir."


Sitemiz işlemlerini 6493 sayılı kanunun Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun faaliyetleri hakkında Yönetmeliğin 18. Maddesinin 1.fıkrasında yer alan ‘’kuruluş ödeme hizmetlerini Temsilci  aracılığıyla yürütebilir. Kuruluş ile Temsilci arasında  ki sözleşme yazılı olarak düzenlenir’’ hükmü gereğince , Temsilcilik sözleşmemiz doğrudan T.C. Merkez bankası tarafından Lisans verilmiş olan Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile aramızdaki temsilcilik sözleşmesi üzerine faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet faturamiodesene.com sitemiz üzerinden yürütülür.